אודות טבעי

חברת טבעי – הפקת אירועים מעניקה שירותי הפקה נרחבים למגזר העסקי והפרטי ברמה מקצועית גבוהה עם דגש גדול גם על הפרטים הכי קטנים, תשומת לב והקשבה למשאלות הלב של הלקוח.
 ערבי חברה, ימי גיבוש לעובדים, אירוע משפחות, ימי ספורט, חתונות, בר מצווה, ימי הולדת וכל מחשבה, רצון או רעיון למסיבה או אירוע.
החברה מתמחה בהתאמה מושלמת בין אופי האירוע לרצון הלקוח, תוך התחשבות מלאה במיקום הרצוי ובכל תנאי מזג אוויר. האירועים מתקיימים במגוון רחב של מקומות ברחבי הארץ: חוף הים, לב היער, גני אירועים, פארקי מים ועוד.
חברת הפקת האירועים – טבעי הוקמה בשנת 2000 מתוך אהבה וחיבור לטבע, ומתוך ההבנה כי הטבע יכול לשמש כתפאורה ייחודית לכל אירוע. כיום לאחר שנים רבות של ניסיון ועשייה, מספקת החברה את כל שירותי ההפקה הנדרשים, החל משלב הייעוץ המקצועי ועד ליווי צמוד והפקה מלאה של האירוע."הפקת אירועים עבורנו, זה להפוך חלום למציאות וזו גם הגישה שלנו לעבודה. בתחילת התהליך נשב ונקשיב לכל הפנטזיות הגדולות והקטנות שלכם, נחווה דעה מקצועית ונפתח יחד חלום משותף. בשלב הבא נדע לפרוט את החלום לפעולות לוגיסטיות וביצועיות עד שלבסוף אותו חלום יהפוך למציאות ולאירוע המושלם."

Get Adobe Flash player

סגור לתגובות.